Adventní koncert pro Fresh senior v Atriu Žižkov 19.9. 2022

Tak se z nás - naštěstí jen na chvíli - stalo Dejvické DuO. Nádherná předvánoční atmosféra, Atrium plné milých lidí...co víc si před Vánoci přát? :-)

Adventní koncerty v domovech seniorů na Praze 6

Série Adventních koncertů po domovech seniorů Prahy 6 je za námi, tolik vzájemné radosti! 

…milujeme naši práci! :-)

Adventní koncert 3.12. 2022

1. adventní sobotu jsme se naladili na Vánoční notu a v OC Stromovka jsme představili náš nový krásný Adventní program. Zazněly skladby od baroka přes romantismus až po dnešní známé písně a skladby v úpravě pro flétnu, violu a klavír.  

Otevření komunitní zahrádky domu na Praze 6

Ve čtvrtek 8.9. 2022 jsme byli součástí nesmírně příjemného slavnostního otevření komunitní zahrídky obyvatel domu na Praze 6. Milí spoluobčané, Dejvické TriO je tu hlavně pro Vás! 

Čestná občanství na Praze 6 

9.9. 2022 jsme měli tu čest hudbou doprovodit slavnostní podvečer při příležitosti udělení Čestných občanství Prahy 6 v historických prostorách Galerie Villa Pellé. Byla tam krásná atmosféra.

Pozvánka na koncert do Vyškova

Tentokrát se vydáváme na vystoupení do Vyškova u Brna, kde vystupujeme v rámci letních kulturních akcí. Těšíme se na všechny účastníky.


Děkujeme za krásný zážitek hrát v kostele Panny Marie. Fotogalerii z koncertu najdete níže.

Nahrávka ze Sukovy síně 

V sekci Úvod najdete naše nové video ze sálu Sukovy síně. Napište nám do komentářů pod videem, jak se vám nahrávka líbí!

Koncert v Písecké Bráně

22.3.2022

https://www.piseckabrana.cz/probehlo

4. koncert Dejvického Tria v kostele sv. Vojtěcha

23.9.2021 v 17:00

Další vystoupení ze série koncertů se uskuteční na konci září. Těšíme se na osobní setkání s našimi posluchači.

Link pro poslech koncertu online:
https://youtu.be/AleVDI0gf1g

3. koncert pro seniory z kostela sv. Vojtěcha v Dejvicích

18.6.2021 od 14:00

Přijměte pozvání na další koncert Dejvického Tria, který se uskuteční v kostele sv. Vojtěcha v Dejvicích 18.6. od 14:00. Vystoupení navazuje na předchozí dva dubnové koncerty přenášené online pro domovy seniorů na Praze 6. Díky rozvolnění koronavirových opatření bude tento koncert i osobně přístupný veřejnosti, a to nejen seniorům. Tématem bude tentokrát Hudba z poválečného období.

Vstupné je dobrovolné a výtěžek půjde do sbírky na nový varhanní pult kostela. Přispět je možné i bankovním převodem na číslo účtu 331 341 061/0100, variabilní symbol: 3008.

Odkaz na online přenos je zde: https://youtu.be/eE9xmbDkjZ8

2. online koncert pro seniory z Prahy 6

30.4.2021 od 14:00

Po úspěšném prvním koncertu, který sklidil mezi posluchači velmi pozitivní ohlasy, byl ještě v dubnu zorganizován druhý koncert. 

Jeho záznam si můžete pustit pod tímto odkazem: II. koncert pro všechny, kdo nemohou přijít - YouTube

Online koncert pro seniory z Prahy 6

16.4.2021 od 14:00

V polovině dubna se uskutečnil unikátní online koncert, jehož hlavním cílem bylo potěšit občany v domovech seniorů na Praze 6, kteří v době koronavirové úzávěry trpí nedostatkem kontaktů a kulturního vyžití. Tento nápad se zrodil začátkem roku 2021 v hlavách tří hudebníků a k jeho realizaci došlo o pár týdnů později.

Jeho záznam si můžete pustit pod tímto odkazem:  I. koncert pro všechny, kdo nemohou přijít... - YouTube