Repertoár

Naše základní programy jsou citlivě postaveny na osvědčené dramaturgii jednotlivých hudebních skvostů a prověřeny reakcemi mnoha posluchačů.

Mimo to se věnujeme interpretaci francouzské hudby, klasického repertoáru nejenom z per českých skladatelů, ale pochopitelně i světových. Zajímavostí může bezesporu být i repertoár zaměřený na autorky ženy "Hudba žen".

Podle potřeby dokážeme navrhnout vhodný program pro různé příležitosti, akce, významné události s ohledem na prostředí, technické možnosti místa, časové představy délky koncertu atd.

Varianty programů

ŠPANĚLSKÉ INSPIRACE I. - "CON BRIO"

Oblíbené melodie Astora Piazolly, Manuella de Fally či Enriqua Granadose v hravém provedení rozzáří svou lehkostí a barevností tónů každý všední i nevšední okamžik. Koncert je doprovázen mluveným slovem přibližující divákům samotné dílo či autora.

Bez pauzy cca 55 min.


ŠPANĚLSKÉ INSPIRACE II. - "BRILLANTE" 

Základní stavební kameny v podobě famózních skladeb Astora Piazolly nebo Manuella de Fally doplní originální úpravy hitů méně hraných o to zajímavějších autorů. Koncert je doprovázen mluveným slovem přibližující divákům samotné dílo či autora. Dovolte si cestovat se zavřenýma očima do Alhambry, Andalusie či takového cirkusu v doprovodu krásné rytmické hudby. 

 S pauzou cca 1,5 h.


TEMATICKÉ - NALADĚNI NA ADVENT 

Smyslem tohoto programu je přinést potěšení, uvolnění a radost většinou v hektickém předvánočním čase prostřednictvím opravdu různorodých a líbivých melodií ať už z dávné minulosti nebo nedávné současnosti. Jedinečné složení nástrojů tria tomu dodá bezesporu své kouzlo. 

Bez pauzy cca 1 h.


PERLY ČESKÉ HUDBY

Smetana, Dvořák, Martinů. Že by mohly být skladby těchto mistrů již příliš okoukané a ohrané? Rozhodně ne v tomto případě. Ve speciálním aranžmá právě pro naše trio představíme líbivé melodie z více i méně známého repertoáru např. Vltava, Humoreska, Bagatelles či Trio od B. Martinů.  

Bez pauzy cca 50 min.